Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

"Olejové barvy jsou ideální pro dosažení zářivé barvy. Toto potravinářské barvivo má vysokou krycí schopnost a zůstává jasné, a to i při použití v tmavých nebo tučných ingrediencích, jako je ganache nebo bílá čokoláda. Používejte červenou barvu na vánoční dekorace, srdíčka, růže nebo dorty s hasičskou či cirkusovou tématikou. Použití Před použitím lahvičku protřepejte a naneste barvu pipetou pro přesné dávkování. Je barvivo kvůli nižším teplotám trochu sirupovité? Rychlé 3 až 5 sekundy v mikrovlnné troubě usnadní jeho opětovné použití. Vhodné pro: Máslový krém Ganache Fondán Čokoládu Těsto na dort

Složení produktu

Řepkový olej, barvivo (E120), emulgátory (E322), (E433), maltodextrin.

Alergeny sója

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Barvy na čokoládu a do tuků
Barvy na pralinky
Potravinářské barvivo
Výrobce PME
EAN 5061027436550
Kód produktu p0702

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá


214 Kč
1070 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová


197 Kč
985 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá


204 Kč
1020 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Barva do tuků 15g červená

Barva do tuků, červená. 15 g v balení.

111 Kč
740 Kč / 100g

Skladem > 10 ks